Kabelky Adidas

Kabelky adidas? Samozrejme! Značka pochádza z Nemecka, ale je neskutočne populárna po celom svete. Táto značka nám ponúka obuv, oblečenie, a zaujímavosť sú kabelky, ktoré milujú milióny žien na svete. Táto značka je skvelo rozoznateľná od iných značiek. Ich charakteristickým znakom patria tri prúžky. Sú sprevádzané od čias Addiho Drasslera. To on bol zakladateľom tejto prestížnej značky a zároveň celej spoločnosti Adidas. Kedy bola značka vlastne založená? Značka oficiálne funguje od roku 1949.

Ide skôr o športovú značku, ktorú používajú ju futbalisti, basketbalisti a golfisti, a mnoho ďalších. Značka má tri hlavné divízie: Sport Performance, Sport Heritage a Sport Style. A čo kabelky Adidas? Kabelky sú vhodné tak na bežné nosenie, ako aj do práce. Na spoločenské udalosti by sme tieto kabelky neodporúčali, keďže majú doslova športový charakter.

Návrhári nikdy nezabúdajú pri ADIDASE na značnú časť elegancie. Sú vždy každým krokom pred konkurenciou a stále nám ponúkajú vždy niečo viac. Ponúkajú nám nové prvky, dizajn, ale aj absolútne nový zmysel pre moderný detail. Každá žena ocení luxus a predovšetkým kvalitu použitých materiálov. Ich ceny sú veľmi prijateľné, teda sú cenovo dostupné. Majú neskutočne dlhoročnú životnosť. Takto môžeme charakterizovať značku ADIDAS.

V dnešnej dobe dostali kabelky nový dizajn vďaka spolupráci s japonským návrhárom, ktorý kabelky ADIDAS zameral na streetwear v štýle retro. Dámske kabelky ADIDAS nie sú len obyčajným módnym prvok, ale sú každodenným pomocníkom každej ženy.

Kabelky sa dneska nenosia na ramenách, ale v rukách. To je najnovší trend. Tieto kabelky neuveriteľne dobre na nás vyniknú. Kabelky ADIDAS sa objavujú v športových a lifestylových magazínoch. A tiež na najprestížnejších stránkach magazínov.