Kabelky bagger

Jedna obrovská spoločnosť s neskutočne širokým sortimentom. Lepšie povedané, mladá dynamická firma. Má neustále zväčšovací rozvoj a svoju históriu píše celé desaťročia, presnejšie dve desaťročia. Svoj rozvoj sústreďuje do budovania obrovských sietí luxusných predajní koženej galantérie.

Dôraz kladie na kvalitu použitých materiálov. Typickými zákazníkmi sú ľudia, ktorí sa zaujímajú o módne trendy a typickú eleganciu. Značka kladie dôraz na remeselné spracovanie a jej dizajn je nadčasový. Hlavným krédom spoločnosti je byť lídrom v kraľovaní pre aktuálne trendy a pre jej nespútanú kvalitu. Okrem dámskych kabeliek nájdete v ponuke značky Bagger aj peňaženky, šperkovnice, opasky a iné drobnosti z kože, ktoré ale nevyrába značka Bagger, ale iný známy predovšetkým taliansky návrhári. Značka zastrešuje aj niekoľko ďalších talianskych značiek z dielni talianskych výrobcov, ktoré ponúka v sieti svojich predajní. Patria medzi ne značky:

VALENTINO, ktorého výrobky sú z kvalitnej kože, výrobky sú štýlové s množstvom úžasných tvarov a najlepšieho vyhodnotenia.

GILDA TONELLI ponúka neskutočne luxusný skvost pre tie najnáročnejšie ženy, majú skvelých kreatívnych návrhárov.

DI GREGORIO má perfektne zvýraznené detaily, kabelky pôsobia veľmi originálne, sú vkusné a elegantné.

GIUDI majú perfektný kožený tovar, značka má tridsaťročnú tradíciu, výrobky sú nadčasovou kombináciou kvality, štýlu, funkčnosti

SCHEILAN je symbolom absolútneho luxusu. S týmito výrobkami dokážete zažiariť pri každej príležitosti, majú oslnivé kolekcie spoločenských kabeliek.