Kabelky benetton

Typická populárna talianska značka, ktorú založil po druhej svetovej Luciano Benetton. So založením továrne na svetre mu pomohla jeho sestra. Svoj prvý obchod si Luciano Benetton otvoril v roku 1963, kedy sa dostavili aj jeho prvé úspechy. Značka sa zviditeľnila aj vďaka tomu, že v roku 1983 sa Benetton stal sponzorom Formuly 1.

Značka pôsobí na svetovom trhu už viac ako 40 rokov. Po celom svete má značka viac ako 5 500 obchodov. Kabelky si vyhľadávajú všetky vekové kategórie. Značka nezaniká ani medzi dnešnými módnymi trendmi. Viete čím je značka výnimočná? Propaguje ľudské práva, nerieši kto má akú pleť, a nerieši kto vyznáva aké náboženstvo. Značka spolupracuje s viac ako 120 krajinami na svete.

Čo nám chcú kabelky poskytnúť? Poskytujú nám svieži štýl v spojení s prirodzenosťou a určitú výnimočnosť. Kabelky sú vyrábané vo všetkých veľkostiach, či už ide o malé, stredné alebo veľké praktické kabelky. A čo farby? Kabelky Benetton sú známe svojimi pestrými, výraznými farbami, najobľúbenejšie sú kabelky modrej, červenej, bielej a nesmrteľnej čiernej farby. Značka poskytuje kabelky zaujímavých tvarov. Bez pochýb môžeme povedať, že kabelky BNETTON nestratia nikdy svoju kreativitu a vždy budú veľmi trendové.

Aj napriek tomu, že kabelky sú veľmi nápadné hodia sa do práce, na večierky, ale aj na spoločenské aktivity. Kabelky od tejto značky patria medzi luxusné, preto sa jej ceny pohybujú v stovkách eur. Značka sa najviac hodí pre kontroverzných klientov. Pod značku Benetton spadá aj veľa iných značiek UNITED COLORS OF BENETTON, SISLEY, KILLER LOOP, PLAYLIFE a ďalšie. Rovnako ako Benetton aj tieto značky sa špecializujú na plavky, nočné oblečenie a spodné prádlo.