Biela kabelka

Asi každá žena túži splniť si svoj detský sen a vydávať sa vo veľkom štýle. Byť aspoň na jeden deň rozprávkovou princeznou s krásnymi šatami a inými potrebnými doplnkami. Nevesty ešte pred samotnou samotnou svadbu majú plné ruky práce s výbavou, šatami a ktovie s čím ešte. Mnohokrát sa budúce nevesty strácajú vo veľkom množstve ponúk svadobných šiat, tort, kytíc, vlasových doplnkov a iných maličkostí. Toto obdobie by si mala užiť každá nevesta, pretože všetky vera, že sa idú vydávať na celý život. No mierny stres je samozrejme namieste. Ale toho by ste sa mali zbaviť pri plánovaní, aby bolo všetko dokonalé ako z rozprávky.

A aké sú aktuálne svadobné trendy? V radoch svadobných šiat sa stále nič nezmenilo a väčšinou dominujú klasické strihy a snehobiela farba šiat s dlhým závojom. Väčšina žien túži po klasických princeznovských šatách, alebo po úzkych, ktoré presne kopírujú ženskú siluetu. Farebná škála sa však rozširuje a čoraz častejšie môžeme vídať už aj krémové odtiene šiat.
No tento rok by sa budúce nevesty mali viacej zamerať aj na svadobné doplnky – konkrétne tie pre nevestu. Rovnako ako korunky vo vlasoch, štipčeky, príčesky alebo kvietky, netradičné a krásne svadobné kytice a čo je najhlavnejšie malá kabelka. Aj napriek tomu, že jej väčšina neviest nevenuje pozornosť vo svadobných trendoch tromfla napríklad aj rukavičky či iné doplnky. A milé budúce nevesty, je to naozaj tak ak chcete byť na vlastnej svadbe štýlová, tak kabelku jednoducho budete musieť mať. A ako má ideálna nevestina kabelka vyzerať? Hlavne musí byť praktická, vkusná ale aj funkčná zároveň. Najideálnejšie by bolo keby bola vyrobená z rovnakého materiálu ako svadobné šaty. Ale nič nepokazíte ani výrazným kontrastom teda ak by bola povedzme rovnakej farby ako stužka na kytici alebo aby ladila s vašimi nechtami či očnými tieňmi.

Módne doplnky a ich obmieňanie, či nakupovanie závisí väčšinou podľa ročného obdobia ale aj módnych trendov. Šľapky na leto, čiapky na zimu, šatky a šály na jeseň. Existuje však aj kategória doplnkov, ktorej výber vonkajšou teplotou rozhodne ovplyvnený nie je. A teraz máme na mysli kabelky. Hoci nezáleží na tom, či je vonku teplo alebo chladno, aj tak existuje kolekcia kabeliek, rozdelené podľa štýlov ročného obdobia. Pretože je nad slnko jasné, že plážovú tašku si asi v zime do práce nevezmete 🙂 A aké kabelky si jednoznačne musíte zaobstarať v tomto ročnom období, teda čo bude hitom na sezónu jeseň – zima 2014? Ak chcete byť naoza štýlová, tak kabelku si musíte zaobstarať v bielej farbe! Čo tam potom, že bielej farby máme asi v zime všetci plné zuby. Trendy na túto sezónu sú už dané a ak chcete zostať v obraze budete sa im musieť podvoliť. A kde sa vlastne táto myšlienka vzala? No kde asi. Nikde inde ako v hlavách prestížnych módnych návrhárov, ktorí si pre túto sezónu povedali, že biela je vlastne nová čierna. Takto sa rozhodli napríklad značky Bottega Venetta alebo Chloé, a naordinovali ženskému šatníka nemalú dávku žiarivých bielych tónov. Nuda však s nimi rozhodne nebude. Ak sa vás aj napriek tomuto zmocnil strach, že budete pôsobiť ako ľadová kráľovná, stačí ak si zaobstaráte iba biely doplnok – napríklad kabelku. Tá najlepšie vynikne, ak sa kombinuje a to s akoukoľvek inou farbou. Pretože vybrať si tú pravú a pre vás dokonalú kabelku je rovnako dôležité, ako zvoliť ten správny outfit alebo dokonca štýlové líčenie, či strih účesu.
Skutočná módna maniačka nikdy nezabúda na skutočnosť, že kabelka je jednoznačne základným kľúčom každého dobre vyzerajúceho outfitu. Taká kabelka je tiež nielen vašim doplnkom, ale osobným strážcom vašich cenných pokladov. Ak chcete byť, štýlová, uistite sa, že vaša nová kabelka bude zodpovedať trendom tohtoročnej jesene 2014. Nemusíte váš šatník bielymi kabelkami preplniť, celkom určite postačí iba jedna ale naozaj štýlová.