Kabelky Calvin Klein

Značka patrí medzi pravý luxus. Z čo vyplýva, že značka nám ponúka luxusné kabelky a iné maličkosti. Okrem kabeliek nájdme v ponuke mnohé kusy oblečenia, ako sú jeansy, tričká a spodná bielizeň, či parfémy. A čo história značky? Túto značku vytvoril americký módny návrhár Calvin Klein. Pochádzal z mesta New York. Spoločnosť založil v roku 1968 so svojim priateľom. Ako by správne pochopiť túto značku? Táto spoločnosť je preslávená svojimi škandálmi a jej provokatívnymi návrhmi. Značka skvelo majstruje s farbami, pri každej príležitosti, čo je vidieť aj pri kabelkách. Jeho kabelky sú jedinečné.

Kabelky sa nikdy nestratia z módy. Dodnes patria medzi trendové a hodia sa pre všetky vekové kategórie, veľmi si ich tiež vyžadujú aj staršie ženy, ale prevláda medzi mladými ženami ako jednotka na svetových trhoch. Kabelky tejto značky nám poskytujú mnoho tvarov. Je z čoho vyberať. A čo ceny? Keďže táto značka patrí medzi pravý luxus, tak sa jej ceny pohybujú vo veľmi vysokých hladinách. Kabelky CK sa hodia na každú príležitosti aj do spoločnosti, či už do práce, na nejakú významnú udalosť alebo sú vhodné aj na párty.

Kabelky sú vyrábané z kvalitných materiálov, ako je napríklad koža. Každá kabelka má vnútro vyplnené saténovú podšívku s praktickými vreckami. Zaujímavosťou je, že niektoré štýlové, moderné kabelky nám ponúkajú magnetické zapínanie. So značkou CK sa stretneme aj vo filmoch. Kabelky sú ponúkané vo veľkých, malých, stredných veľkostiach. Pri objednaní kabeliek cez internet dokážete ušetriť nemalé financie.

Vo svete má táto značka viac ako 5 000 obchodov po celom svete, takmer v každej krajine.