Kabelky Gucci

Gucci je talianska ikona módy a koženého tovaru. Značka pochádza z Talianska. Navrhol ju známy taliansky návrhár Guccie Gucci, narodený v roku 1881 vo Florencii. Tento muž nie len celý život tvoril kabelky, ale aj iné módne doplnky pre ženy, ako rukavice, topánky, alebo diamantové šperky. Značka bola založená v roku 1906. Tento muž otvoril svoj podnik oficiálne až v roku 1921.

Vo svete majú viac ako 400 obchodov. V 21. storočí dosiahla značka svoj vrchol slávy a vysoké zisky. Je to veľmi celosvetovo úspešná značka. Tvorí pravý luxus pre tie najnáročnejšie ženy. Ďalej predstavuje okrem luxusu a elegancie aj synonymum prestíže.

Kabelky využívajú najmä ženy, ktoré pracujú na manažérskych pozíciách v lukratívnych spoločnostiach. V Ázii predstavujú až taký luxus, že si naň šetria ženy celý život. No, ktorá žena by nechcela mať vo svojej skrini jednu jedinečnú kabelku od jedinečnej značky. Kabelky majú svoju charakteristickú jednoduchosť.

Ako sú na tom najnovšie kolekcie? Predovšetkým v sebe skrývajú jednoduché vzory a decentnosť. Vyrobené sú z tých najkvalitnejších a naozaj z najlepších materiálov. Kabelky nájdeme v rôznych farbách, pričom najpopulárnejšia je béžová farba. Taktiež majú aj svoje rozdielne veľkosti. To znamená, že aj keď patria do radu klasiky, nájdeme medzi nimi aj zaujímavé a pestrofarebné vzory. Majú niečo vôbec zlé? No, jedine cenu, ktorá nikdy nepôjde nižšie. Pôsobia tiež zároveň trendovo, pretože stále patria medzi popredné značky na módnych prehliadkach. A tiež sú sexy. Keď sme už spomenuli tie bláznivé vzory, musíme spomenúť aj detailné spracovanie. Modely sú vyrábané veľmi univerzálne. Jedna kabelka stojí približne 2000 amerických dolárov, teda bežný človek môže len snívať o takejto kabelke.