Kabelky Guess

Ako prvé čo nám padne do oka pri kabelkách Guess je ich obrovský znak G. A ako značka začínala? Založili ju dvaja francúzsky bratia, ktorý žili v Kalifornii. Jej vznik sa traduje od roku 1978. Vďaka tomu, že ide o francúdzsku značku, majú kabelky typický elegantný štýl, prepojený s divokým západom. Najskôr sa zameriavali na výrobu jeansov, no neskôr rozšírili svoju výrobu o oblečenie, peňaženky, hodinky, iné doplnky a kabelky. Vyrábajú sa z kvalitnej kože alebo aj z eko kože v kombinácií s látkami.

Značka je veľmi populárna po celom svete. Na svetovom trhu majú viac ako 750 obchodov. Táto perfektná značka poskytuje najnovšie trendy, luxusnú a elegantnú módu, a to aj za veľmi priateľskú sumu. Lepšie to už ani nemôže byť. A aké postavenie majú kabelky od GUESS? Žena neodíde z domu, aby si nevzala svoj kabelku. Prečo? Sú neskutočne pohodlné a praktické. Ide o perfektnú kombináciu kvality a ceny. Sú inšpirované o svetovou módou.

Kabelky nájdeme v mnohých farbách, rôznych veľkostiach, štýloch. Vždy nám zvýraznia našu krásu. A čo je na nich najlepšie? Hodia sa ku každému oblečeniu. Sú viac ako len obyčajné kabelky. Pôsobia veľmi odvážne a veľmi sexy. Vyžaruje z nich známi inovačný štýl, jej jasné smerovanie.

Túto značku a jej kabelky si zamilovali milióny žien. Ak si už zoženieme takúto prvotriednu kabelku, môžeme si k nej zakúpiť aj obal na mobil, peňaženku, či inú drobnosť, a to všetko v jednej farbe a v tom istom štýle. Nosia ju veľmi radi celebrity, napr. Paris Hilton, či Madonna. Kabelky sú nadčasové a nezabúdajte najviac vyhľadávané. Taktiež zaručujú dlhú životnosť.