Kabelka do ruky

V posledných týždňoch sa uskutočnilo niekoľko módnych podujatí takzvaných fashion week – po slovensky týždňov módy. A to v najväčších mekkách módy akými bezpochyby mestá ako New York, Londýn, Paríž či Miláno bezpochyby sú. Každú sezónu návrhári uvádzajú najnovšie kolekcie či už oblečenia ale aj doplnkov. A teraz sa dostávame k podstate veci, ku kabelkám. Ktorá z nákupných maniačiek by nechcela mať vo svojom šatníku poklad v podobe kabelky od niektorého svetového dizajnéra, či módneho domu? Asi každá to je fakt. No lenže iba mať kabelku nestačí. Tento skvost musíte vedieť aj nosiť! A práve v týchto dňoch predstavili spolu s novými kolekciami návrhári aj nový trend v nosení kabeliek. Kabelky všetkých tvarov, farieb, vyhotovení a veľkostí sa budú nosiť rovnako – a to v ruke!

Zabudnite na vešanie si kabeliek na plece, krížom cez trup alebo na predlaktie, proste ju uchopte a noste v ruke. Revolúcia v nosení kabeliek je jasná, budú sa nosiť úplne inak ako tomu bolo doteraz. Od teraz by ste svoje tašky, brašne a najmä listové kabelky mali držať v ruke. Pokiaľ ste fanúšikom nových neodpozeraných trendov, ktoré uvádzajú módne ikony, určite už svoju kabelku nenoste za rúčky či popruh. A nezáleží na veľkosti ani type! Niekto by ohol povedať,že v móde sa už nosilo čokoľvek, kdekoľvek a akokoľvek. No na prekvapenie mnohých ešte aj dnes nás svetový návrhári dokážu veľmi milo prekvapiť ak prídu s niečím čo tu ešte nebolo, alebo bolo ale zabudlo sa na to.
Urobia z toho módny trend a to napriek tomu, že snáď každý jeden vám bude tvrdiť, že módne trendy neuznávajú ! A keď sa pozriete na posledných pár kabelkových sezón spoznáte, že tu niečo nové je a to rôzne spôsoby ako nosiť kabelku. Možno si už niektorá z vás všimla, že k listovým kabelkám, ale tiež ku kabelkám cez rameno, pribudol na ploche kabelky akýsi návlek na ruku, ktorý umožňuje nosiť kabelku ako listovú kabelku s rukou preoblečenú skrz tento návlek. Je to hit najnovší hit a takto sa budú kabelky nosiť niekoľko budúcich sezón, preto neváhajte a aj vy si aspoň jednu zaobstarajte!