Lacné kabelky

Nie každá žena sa pri kúpe kabelky pozerá na jej cenu. Niektoré ženy za kabelku neváhajú utratiť tisícky euro, iným ženám postačí aj lacná kabelka. Veľa žien keď sa povie lacná kabelka, tak si predstaví látku s roztrhaným dnom. Ako je to v skutočnosti? Po prvé si musíme uvedomiť, že nie každá máme vo vreckám tie stovky až tisícky eur. Ak ste taká tak zostaňte pri tomto článku.

Peniaze predsa nie sú v živote to najhlavnejšie. Často veľa žien príde do značkového obchodu a iba si drahé kabelky prezerá. To nie je zle. Každá si predstavuje samú seba s niektorou s týchto drahých kabeliek, ale po odchode s obchodu sa hneď vrátime späť do reality a uvedomíme si, že držíme v ruke starú kabelku s obľúbenými motívmi.

Vysnívanú kabelku však máme stále pred očami, a tajne po nej túžime. Potom zájdeme do lacnejšieho obchodu s kabelkami a vyberieme si z ponuky lacných kabeliek, ktorých ceny sú pravdaže nižšie.

Stačí sa na ňu pozrieť a vidíme takú istú kabelku ako vedľajšom obchode, ale za absolútne neľudskú sumu. Vtedy si povieme, zobrať – nezobrať? A tu sa zastavíme. Nachádzame iba dve možnosti nášho rozhodnutia. Väčšia časť sa rozhodne pre kúpu. Ale čo tá druhá časť? Povedia si „Toto je lacné neberiem, pretože mi to dlho nevydrží.“

Lacné kabelky sa nejako ani neodlišujú od ostatných kabeliek. Tiež sú kvalitné a vôbec nie doničené a ani používané z iných rúk. Či mi kabelka vydrží o rok viac, to nejako ani nesúvisí. Ja by som brala lacnejšiu kabelku, pretože aj tie najlepšie a najluxusnejšie kabelky nie sú na nekonečné nosenie. Každým dňom stráca svoj lesk a prestáva mať svoj tvar. Lacné kabelky sú ideálnym riešením. Za jednu drahú kabelku si môžem kúpiť aj tri iné v iných farbách a aj dokonca aj v iných tvaroch a ešte si aj ušetrím. Lacná kabelka je postačujúca a nikto si nič ani nevšimne.