Kabelky Lacoste

Čo nás prvé napadne, keď počujeme názov Lacoste? Predstavíme si kúsok oblečenia, na ktorom je „veľký“ zelený krokodíl. Presne tak, týmto je značka najviac známa. Je to symbol športového luxusu.

Ale ako sa zrodila táto známa značka? Túto značku si založil bývalý, úspešný francúzsky tenista Jean René Lacoste. Založil si ju v roku 1933 po skončení jeho úspešnej kariéry. Túto spoločnosť si založil so svojim priateľom, kde navrhoval a tvoril oblečenie pre tenistov. LACOSTE predstavuje elegantnú značku, vhodnú nielen pre tenistov. Ľudia milujú túto značku. Značku si obliekajú muži, ženy aj deti. A vhodná je pre všetky vekové kategórie. Vyrába len oblečenie? Nie, okrem oblečenia sú obľúbené aj jeho kvalitné kabelky.

Kabelky majú radi všetky ženy bez ohľadu na vek. Tieto kabelky sa dajú okamžite rozoznať od ostatných značiek. Nachádzame ich skôr ako športové kabelky s trendovými znakmi. To značí, že sú dotvárané najnovšími a najnápadnejšími štýlmi. Kabelky majú precízne spracovanie. Z tohto vyplýva, že sú vyrábané aj v rôznych prevedeniach. Čo je najabsurdnejšia zaujímavosť? Kabelky od LACOSTE sú tvorené aj pre mužov.

Kabelky pre ženy aj pánov si nájdeme v rôznych veľkostiach od menších „batôžtekov“ až po tie najväčšie tašky. A farby? V ponuke od tejto spoločnosti máme na výber veľké množstvo farieb od bielej, čiernej, modrej, červenej, žltej až po poslednú farbu, aká kedy bola vytvorená. A jej tvary? Kabelky si nájdeme vo všetkých druhoch tvarov. Stačí si len prísť do obchodu a porozhliadnuť sa. Je pravda, že ceny stúpajú stále vysoko, ale zaslúžia si ju mať také ženy, ktoré milujú šport! Spoločnosť LACOSTE sídli v Paríži. Odtiaľ sa aj všetko riadi. Značka spolupracuje s mnohými inými krajinami na svete, napríklad: Taliansko, ale aj Maďarsko.