Luxusné kabelky

Čo sa nám asi tak môže hmýriť hlavou, keď si predstavíme slovo luxusná kabelka?

Až sa na tom zasmejeme niektoré, kvôli vysokým cenám. Pre mnohú z nás nedostupné. Treba povedať, že ich nie je až tak málo. Doplňujem aj že, predstavujú radu kabeliek, ktoré už na prvý pohľad pôsobia, luxusným dojmom. Základ tvorí kvalitná a luxusná koža a plus perfektné doplnenie remeselným spracovaním. Tieto kabelky vychádzajú z nadčasových a osvedčených tvarov. Vyrábajú sa v klasických farbách a sú doplnené o najmodernejšie technológie. A zaisťujú funkčné požiadavky na tašky 21. storočia. A dodám, že sú navrhované na bezpečný transport prenosného osobného počítača a obsahujú vrecká na organizované uloženie bežných drobností.

Alebo aj povedané: luxusné značkové kabelky z vychýrených módnych domov. Pre obyčajnú ženu je nepredstaviteľné kúpiť a zaplatiť za abnormálnu sumu o tisícky eur viac. Luxusné kabelky sa vyrábajú v limitovaných edíciách. Každá z nás si vie hneď pripomenúť niekoľko takých luxusných značiek ako sú: Guess, Gucci, Louis Vuitton, Dior, Chanel a mnoho -mnoho ďalších. Tieto kabelky od týchto značiek predstavujú precízne spracovanie, tradíciu a najvyššiu možnú kvalitu. Vieme, že sú neskutočne drahé. Čakáme na ne aj pár rokov. Aj to, že by sme sa zrejme museli vydať za arabského šejka (alebo slovenského multimilionára), aby sme sa k nim mohli dostať. Dokázali by sme sa kvôli nim aj obetovať, aby sme si ich mali len vo svojom šatníku.

Luxusné kabelky sú dokonalé a nadčasové. Kabelky majú svoju úchvatnú kolekciu doplnkov. Ako si ich vieme predstaviť? Kabelka s lakovanou kožou, ktorá zaujme najmä svojou kombináciou výrazných a jasných farieb. Ďalej je to aj večerná kabelka, ktorej povrch zdobí vyšívané textílie, ozdobené najrôznejšími korálikmi, kamienkami či flitrami, či kabelka v tvare peňaženky ozdobená kryštálikmi. Dizajnéri nám navrhujú a nahrávajú od najmenších veľkostí po tie najväčšie.