Kabelky Nike

Túto značku pozná každý, ako aj ADIDAS a PUMU. Jej obchody nájdeme všade na svete, tie obchody sa ani nedajú spočítať.

A z jej histórie? Toto je najznámejšia americká značka. Bola založená v roku 1972 v štáte Oregon. Meno si dali podľa gréckej bohyne Niké, ktorá predstavuje bohyňu víťazstva. Táto značka má veľmi vysoké zisky . Výrobky Nike sú cenovo dostupné. NIKE vyrába rôzne druhy botasiek, oblečenia, doplnky, tiež aj kabelky.

Kabelky tejto značky sú skvelou náhradou, namiesto batohov a veľkých kufrov, ktoré nemá rado veľa žien. Majú rozličné veľkosti, ktoré zabezpečia skvelý výber. V ponuke nájdete veľké, menšie aj maličké kabelky. Do väčších kabeliek sa nám dokážu zmestiť mnohé športové pomôcky. Tie menšie sú určené na voľné prechádzky, napr. na výlety, a tam sa nám zmestia skôr kľúče a peňaženka.

To značí, že nemajú luxusný vzhľad, ako pri iných značkách, ako je GUESS, alebo GUCCI. Ale ich charakteristika sa nestratí u mladých dievčat a žien, ktoré si získali jej priazeň, kvôli športovému dizajnu. A preto sú veľmi praktické a pohodlné. Kabelky tejto značky sa perfektne hodia ešte do školy a prekvapivo aj do práce. Nato, že patria medzi športové značky, majú skvelý elegantný vzhľad, tiež sú praktické.

Medzi farbami majú veľké postavenie farby ako biela, čierna, mladé slečny obľubujú ružovú farbu, ale dominantné postavenie má trendová fialová farba. V ponuke nájdeme aj rôzne pestré farby od tejto značky, len treba hľadať.

Toto meno sa nikdy nestratí vo svete módy a značka Nike nikdy nezmizne z obchodov. Logo NIKE charakterizuje rýchlosť, dynamickosť, pohyb. Kabelky majú často výšivky a jej metalické prvky.