Kabelky Prada

Predstavujeme Vám ďalšiu značku z Talianska. Veľmi obľúbená na svetových trhoch. Začnime jednou nevýhodou, a tou je tiež vysoká cena ako pri kabelkách značky GUCCI. Značka Prada vznikla v roku 1913, jej zakladateľom bol Mário Prada. Najskôr mal dva butiky otvorené v Miláne, no, po skvelých skúsenostiach si dovolil otvoriť aj obchody v Európe a USA. Tam sa stalo jeho záľubou predávať tovar, ako sú nohavice, topánky a predovšetkým kabelky.

A výhody? Je ich neskutočne veľa. Tieto kabelky predstavujú eleganciu, ale predovšetkým luxus. Majú priveľmi cenenú kvalitu, preto sú ich ceny vysoké. Majú dokonalé spracovanie a vyrábajú sa z kvalitných materiálov, ktorým je koža, ale aj z iných kvalitných textilných materiálov.

Značka nám predstavuje klasický taliansky štýl, ktorý završujú prvky retra. Kabelky majú neskutočne pôsobivé tvary, majú tvarovú dokonalosť, vďaka ktorej si ženy túto značku, hlavne kabelky, obľúbili. Jej životnosť je nesmrteľná kabelka nám dokáže vydržať po celý život. Treba ešte spomenúť, že kabelky Prada sú nesmierne sexi a sú veľmi trendové.

A každá žena v tejto „láske“ bude vyzerať in. Vhodné sú na každú príležitosť, či je spoločenská udalosť alebo párty, môžeme si ich tiež vziať hocikedy a kamkoľvek.

Aktuálna kolekcia Prada kabeliek sa nesie v tmavých farbách a v decentných tvaroch. Aj keď je téma zameraná na kabelky, treba poznamenať, že značka nevyrába len kabelky, ale aj pánsku a dámsku obuv, tmavé oblečenie. Tiež ponúka rôzne módne doplnky. Ak by ste si chceli zapriať jednu kabelku tejto značky, nezabúdajte, nikdy neoľutujete, pretože budete vlastniť skutočný luxus a nádheru. Jej farebné zloženie je pestré: jasná zelená, vínová farba, lososová farba, ale aj atracitová farba, vďaka nim nikdy nestratíte svoju originalitu! Obchody s touto značkou nájdeme v každom štáte, je ich veľa, a nechýbajú v žiadnom šatníku u známych celebrit.