Kabelky Roxy

Keď sa povie názov značky ROXY, tak všetci mladí teenagery iba prikyvujú. Táto spoločnosť je tvorená pre mladšie vekové kategórie, teda skôr pre ženské publikum- pre sebavedomé slečny. A kedy vznikla? Jej vznik sa kraľuje od roku 1990. Odvtedy kabelky prešli mnohými zmenami, aby sa nestratili na módnych prehliadkach. Je to lifestylová značka. Ale zaraďuje sa aj medzi športové kabelky. Je skvelá pomocníčka pri športoch ako sú: snowboarding, ale je určená aj pre skatebordistky. A nie iba tu, v športovej záležitosti. Kabelky sú vhodné aj do školy, ale aj do práce, aj na prechádzky do prírody.

Kabelky od tejto značky majú kvalitné prevedenie, ale majú taktiež aj skvelé technické premýšľanie. Kabelky nám dodávajú aj svoju jedinečnú spontánnosť. Zaujímavosťou je spojená aj ich individualita. Kabelky nám dodávajú aj svoju dobrú atmosféru. A čo ich farby?

Na výber je obrovské množstvo farieb, kabelky sú zvyčajne až veľmi farebné. Často sa s jednou farbou zmieša aj iná farba. Z toho vyplýva, že sú nápadné, dravé, živé, ale predovšetkým hravé. Ale nemusíte sa s nimi vôbec hanbiť. Preto sú zvyčajne označované aj ako nevšedné kabelky.

ROXY patria medzi najkvalitnejšie športové kabelky vôbec, spolu aj s PUMOU, ADIDASOM a s NIKÉ. V najnovšej móde sa objavujú kabelky cez rameno, ktoré sú veľmi praktické. Ale tiež si nájdeme kabelky do ruky a s úsmevom si môžeme s nimi vykročiť aj do baru. Fanúšičky tejto firmy sú vždy spokojné. Spokojnosť je vždy na 100%. Kabelky mávajú aj rozličné, vytvarované tvary. Kabelky si nájdeme aj v rôznych veľkostiach. Čo sa dá ešte nájsť aj od tejto značky v obchodoch? V ponuke sú peňaženky, cestovné kufre a batôžteky. A čo je jej poslednou zaujímavosťou? ROXY nevynikajú žiadnym logom ako iné značky.