Spodné prádlo

Túžite po krásnom dekolte, avšak príroda bola vo Vašom prípade skúpa?
Ak sa napríklad chystáte na dôležitú udalosť a jednoducho musíte vyzerať dobre, skúste zmeniť spodné prádlo.

Ak máte menšie poprsie , ktoré sa do Vašich vysnívaných šiat akosi nehodí mohla by Vám s týmto problémom pomôcť gélová podprsenka. Táto podprsenka je vyrobená tak aby nikde netlačila. Je príjemná na telo a vankúšiky sa prispôsobia Vášmu poprsiu. Vyrába sa aj v bezšvovom prevedení a teda je vhodná aj pod tričká, s pod ktorých nepresvitá. Gélové oproti klasickým push-up podprsenkám majú veľkú výhodu v prirodzenom vzhľade, gél sa totiž úplne prispôsobí Vašim krivkám a nenápadne doplní objem tam, kde chýba. Vďaka nej bude Váš dekolt vyzerať prirodzene a môžete ju nosiť aj na výnimočné príležitosti.

Ak sa napríklad chystáte na svadbu najlepšej kamarátky, ale cez šaty vidieť každý hrbolček, prípadne oblejšie bruško? Ak diétu už nestíhate vyskúšajte sťahovaciu bielizeň. Táto za sekundu odoberie kilá naviac a vyčarí dokonalú postavu aj bujnejším krivkám. Treba však dbať na správnu veľkosť aby ste nepôsobili skôr smiešne ako atraktívne, a aby ste sa samozrejme počas oslavy cítili pohodlne. Vďaka tomuto type nohavičiek budete mať štíhlejší driek, užšie stehná a to všetko jedným ťahom. Záleží len na Vás aký druh si zvolíte. A spod šiat bude vykúkať len to, čo chcete Vy.
Ak máte opačný problém a to bujnejšie poprsie a rady športujete, určite viete aké nepríjemné je behanie v obyčajnej podprsenke. V týchto chvíľach závidíme tým menej obdareným. Najvhodnejšou voľbou na šport je samozrejme športová podprsenka. Táto dodá toľko potrebnú oporu a to nielen plnším tvarom.

Pre dobrý pocit zo samej seba a pohodlí aj pri náročnom športe je dôležitý módny doplnok správne zvolené spodné prádlo. Preto výber tohto kúsku oblečenia dobre zvážte a vyberte ten naj.