Kabelky Tommy Hilfiger

Toto meno je dosť známe po celom svete. Muž mnohých tvárí, označovaní ako rasista. A minulosť? Narodil sa v roku 1951. Po otvorení prvého podniku na jeansy sa mu moc nedarilo, preto neváhal a vydal sa na cestu do New Yorku aj so svojou manželkou. Tam sa stretol s bohatým Indom, ktorý mu ponúkol prácu, ako návrhár. Tento Tommy Hilfiger postavil na nohy Indovu firmu a tak zaznamenal veľký úspech. Je to príbeh ako z rozprávky.

Kabelky sú od neho vhodné pre všetky vekové kategórie. Tento muž patrí medzi tých najlepších amerických návrhárov a jeho meno sa vo svete nikdy nestratí. Je to symbol v oblasti návrhárstva. Ale jeho dominantnosťou sa aj tak stala pánska móda. Čo by sme si našli v obchode od tejto značky? Peňaženky, oblečenie, hodinky, klobúky, blúzky, parfémy, pánske obleky, ale predovšetkým kabelky. Na čo sa zameriava v tvorbe kabeliek? Kabelky sú vyrábané v štýle retra. A to nie iba kabelky. V modeloch sa chce návrhár vrátiť do svojho minulého obdobia do 60. až 70. rokov 20. storočia.

Kabelky tvoria pravú eleganciu, ďalej aj tvoria pravú kvalitu, poriadne využíva dobré materiály ako sú: hodváb, satén, šifón a tie vytvárajú obrovskú harmonickú kolekciu. A cena? Ceny všetkých výrobkov sú pomerne vysoké. Nie každý si ich môže dovoliť. Klasický štýl tejto firmy sú jej špecifické tri farby: modrá- biela- červená. A popritom sú k nej pridávané aj neutrálne a pastelové farby. Neskutočne skvelo ladia. Ale nebojte sa! Toto nie sú jediné farby, ktorými by ste vynikali na večierkoch. Kolekcia farieb je obrovská. Kabelky si môžeme nájsť vo všetkých veľkostiach.

Značka stavia na skutočný sexepíl. Ku kabelkám môžeme priradiť aj vlastnosť rafinovanosť. Ženy si značku chvália na 100% percent. Spokojnosť zákazníkov je vždy obrovská. Kabelky nosia všetky vekové kategórie. Či sú to už mladé ženy alebo aj staršie dámy.