Kabelky Valentino

V poradí ďalšia známa talianska značka, ktorá si zaslúži miesto medzi GUCCI. Kabelky si zaslúžia ženy, ktoré si doprajú ten pravý luxus z najmódnejších pravých kúskov. Z toho posudzujem, že ceny kraľujú vysoko vo hviezdach a nie každá žena si dovolí takýto luxus.

Značku vytvoril Valentino Clemente Ludovico Garavan, ktorý sa narodil v rok 1932. Patrí mu prvá priečka, ako najváženejší návrhár v Paríži.

Ako po prvé, zaručujem ich kvalitu. Presne ako všetky ostatné značky, tak aj tieto nám predstavujú 100% kvalitu. Jedna taká kabelka nám vydrží aj po celý život. Kabelky sú vyrábané z pravých, kvalitných materiálov. Nie žiadne umelé materiály. Kabelky nám dodávajú pravú eleganciu.

Značka si dovoľovala dlhé roky obliekať známe hollywodské hviezdy. Ale aj európske kráľovské rodiny. Kabelky sa nám ponúkajú aj v mnohých farbách, skôr sú predovšetkým moc nápadné. Ale medzi tie najzákladnejšie farby patria lesklá čierna, červená, hnedá, biela farba. Zastúpená je čierno- biela kombinácia. Zdobené sú trblietavými prvkami. Ale niektoré kabelky sú výnimky, sú tvorené jednoduchšie, aby vyzerali viac elegantnejšie. Kabelky sú krásne, stačí sa na ne pozrieť a obľúbili ste si každú. Sú štýlové, nikdy nezaniknú v oblasti módy a predovšetkým sú originálne. Výber je veľmi pestrý a je si čo vybrať.

Značka VALENTINO nám stelesňuje skutočnú taliansku kreativitu. Dámske kabelky sa vyrábajú v niekoľkých edíciách. Kabelky si nájdeme v mnohých veľkostiach, ale kabelky sú tvorené skôr do ruky. Vyzerajú tak elegantnejšie a štýlovo. Nesmiem vynechať, ž sú aj veľmi praktické. Kabelky sú vhodné do každej vyššej spoločnosti.

Kabelky nikdy nestratia svoje meno, budú navždy žiariť na každej spoločenskej slávnosti.