Značkové kabelky

Každý deň v vidíme v televízii na internete, či v ženských časopisoch slávne celebrity, čo sa ukazujú v tých najextravagantnejších a najdrahších módnych novinkách, a to nielen v najmodernejšom oblečení, ale aj s najmodernejšími značkovými kabelkami. Povieme si, že sú krásne. Ale sú naozaj také skvelé? Môžeme povedať, áno, sú. Ale nemôžeme si ich každá dovoliť. Nevadí!

Každá z nás predsa pozná slávnych návrhárov. Je ich veľmi veľa. Veľmi obľúbenou sa v posledných rokov stala značka GUESS. JE to americká značka, ktorá pôsobí na trhu už tridsať rokov. A čo tak značka GUCCI. Toto je hádam najznámejšia značka. Vytvorili ju v Taliansku. Návrhári boli až tak na popredí, že dokázali vytvoriť kvalitu, vďaka ktorej sa preslávila značka najviac na svete. Pamätáte si ešte na film Diabol nosí Pradu? Tak tu môžeme spomenúť zase kabelky PRADA. Dosť šikovná kabelka. Dnes sú dosť cenené.

A nekonečné. Odrážajú najnovšie módne trendy. A taktiež sú moc originálnym doplnkom. Asi najčastejšie sa napodobňujú kabelky značky LOUIS VUITTON. Ale táto by si zaslúžila prvé miesto. Vyrába tie najlepšie kabelky. Je to francúzska značka. Málokto o tejto značke nevie. Ako ďalšiu môžem spomenúť LACOSTE. Pôvod majú taktiež z francúzska. Ich logo značí krokodíl. Alebo aj zelený krokodíl. Túto značku nosilo na sebe veľa známych osobností.

Značkové kabelky môžu byť spoločenské, ale aj športové. Značkových kabeliek je neuveriteľne veľa. Máloktorá pozná každú značku. Ceny budú navždy nezameniteľné. Ďalej tam smiem zaradiť aj kabelky ako ich názov je CALVIN KLEIN, BENTTON, BAGGER, GUSSACI, ROXY, VALENTINO, TOMMY HILFINGER.